Produkty

Wróć do produktów

Bio7 Studnie chłonne (Nr art. BIO7-31475)

Bio7 Studnie chłonne to biopreparat o działaniu odkamieniającym, przeznaczony do poprawy funkcjonowania studni chłonnych. Stosowany regularnie pozwala utrzymać przepuszczalność kamiennej warstwy dna studni oraz chłonność gruntu przyjmującego oczyszczaną wodę.
Zastosowanie preparatu należy poprzedzić użyciem preparatu Bio7 Tłuszcze w celu rozpuszczenia tłuszczów, które są główną przyczyną niedrożności. Zastosowanie preparatu odtłuszczającego powinno nastąpić na co najmniej 72 godziny przed użyciem Bio7 Studnie chłonne.

 

Sposób użycia:
Preparat należy stosować podczas przerwy w zrzucie wody, w celu uniknięcia rozcieńczenia roztworu preparatu i obniżenia jego aktywności. Zawartość należy całkowicie rozpuścić w 5 litrach ciepłej wody i wlać bezpośrednio do studni chłonnej. W trudnych przypadkach operację należy powtórzyć po 24 godzinach.

 

Opakowanie: 800 g

 

UWAGA: Chronić przed dziećmi. Nie nadaje się do spożycia. Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Nie należy wdychać oparów, ponieważ działa drażniąco na górne drogi oddechowe. Podrażnia oczy i skórę. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody i skonsultować się z lekarzem specjalistą. W przypadku kontaktu ze skórą przemyć natychmiast bieżącą wodą.