(nr art. BIO7-120816)

(nr art. BIO7-120816)

BIO7 CHOC MAX został opracowany do uruchamiania nowych oczyszczalni, regeneracji flory bakteryjnej po opróżnianiu, ponownego uruchamiania oczyszczalni (krótka nieobecność w domu w okresie wakacyjnym, uruchamianie oczyszczalni w domu wakacyjnym itp.)
Produkt zawiera drożdże i witaminy, które stymulują ich wzrost. Dzięki temu rozwój flory bakteryjnej jest szybki i skuteczny.
Specjalnie skomponowana formuła dostarcza również składników odżywczych, które jednocześnie wzmacniają działanie bakterii i drożdży oraz ułatwiają działanie enzymów rozkładających resztki pochodzące z gospodarstw domowych (tłuszcze, papier). BIO7 CHOC MAX usuwa nieprzyjemne zapachy, chroni środowisko dzięki bezpiecznym czynnikom biologicznym i przyczynia się do prawidłowego przebiegu cykli biologicznych.

WAŻNE:
podczas użytkowania produktu nie stosować gorącej wody i niektórych produktów chemicznych (chlor, soda, kwasy itp.).

Sposób użycia:
Zabieg najlepiej przeprowadzić wieczorem. Przed użyciem odwrócić butelkę, aby odmierzyć odpowiednie dawkę
– Dla osadnika o poj. 3 m3 (na około 4 osoby) wrzucić do muszli klozetowej:
Zawartość jednej kapsułki koloru białego + zawartość jednej kapsułki koloru czerwonego + 1 dawkę proszku (1 podziałka na butelce).
Spuścić wodę i gotowe!
Powtórzyć czynności po 8 dniach, a następnie przeprowadzać comiesięczne czynności eksploatacyjne z użyciem BIO7 ENTRETIEN FOSSES TOUTES EA UX.

Opakowanie: Butelka plastikowa 375 g (5 dawek) + pojemnik plastikowy zawierający 5 kapsułek białych + 5 kapsułek czerwonych.

UWAGA: Chronić przed dziećmi. Nie nadaje się do spożycia. Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego.