(nr art. BIO7-22988)

(nr art. BIO7-22988)

Bio7 G przyspiesza degradację tłuszczy oraz zapobiega ich odkładaniu się w syfonach i przewodach kanalizacyjnych. Działanie preparatu polega na enzymatycznym rozkładzie zalegających złogów tłuszczowych przez drożdże i wyselekcjonowane bakterie tłuszczowe.
Biologiczna aktywność mikroorganizmów zapewnia utrzymanie efektu odtłuszczenia i blokuje możliwość powstawania zatorów tłuszczowych w odpływach, w których regularnie stosuje się biopreparat.
Preparat w naturalny sposób przeciwdziała procesom utleniania się tłuszczy, przez co zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Sposób użycia:
Dla optymalnego działania, preparat najlepiej stosować na noc (podczas wstrzymania użycia wody).
Co 3 tygodnie wsypać do odpływu zawartość 1 kapsułki i 1 porcję granulatu (1 podziałka na etykiecie opakowania), a następnie wlać 1 litr letniej wody, w celu rozpuszczenia i aktywacji składników preparatu w syfonie i odpływie.

Dzięki skoncentrowanej formule Bio7 G wykorzystuje się również do uruchamiania i eksploatacji separatorów tłuszczu oraz odtłuszczenia studzienek kanalizacyjnych i zbiorników przepompowni ścieków.
Stosować co 3 tygodnie, po uprzednim rozpuszczeniu w niewielkiej ilości ciepłej wody 1 kapsułki i jednej porcji granulatu (1 podziałka na etykiecie opakowania), wlewając tak otrzymany roztwór bezpośrednio do miejsca działania preparatu.

Opakowanie: 375 g, zawiera 5 dawek preparatu.

UWAGA: Chronić przed dziećmi. Nie nadaje się do spożycia. Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego.

BIO7 – OPATENTOWANA TECHNOLOGIA DLA PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW
Marka BIO7 to specjalistyczna, wąska linia biopreparatów dedykowanych do biologicznych oczyszczalni ścieków z napowietrzaniem oraz osadników gnilnych i szamb. Produkty BIO7 zawierają aktywne składniki biologiczne w celu utrzymania równowagi i zapewnienia płynnego cyklu eliminacji odpadów, przy jednoczesnej ochronie środowiska.

Zawierają one:

  • Enzymy: niezbędne do rozkładania odpadów domowych, w szczególności tłuszczu z gotowania,
  • Bakterie i drożdże (mikroorganizmy): pomagają w produkcji enzymów,
  • Składniki odżywcze: stymulują wzrost mikroorganizmów.

Regularne stosowanie preparatów BIO7 umożliwia odpowiednio długą oraz bezproblemową eksploatację wszystkich typów przydomowych oczyszczalni ścieków.