(nr art. BIO7-137695)

(nr art. BIO7-137695)

ECOGENE ŻEL WC 2W1 to żel o podwójnym działaniu, który czyści i usuwa kamień z muszli klozetowej oraz jednocześnie wspomaga działanie oczyszczalni ścieków. Wysokie stężenie składników aktywnych pozwala skutecznie usunąć uporczywe osady z kamienia, pleśń i osady z moczu, nadając przyjemny zapach.
Dzięki odpowiednio skierowanej końcówce można do łatwo rozprowadzać pod obrzeżem i w niedostępnych miejscach muszli.

Zawiera również skoncentrowane czynniki biologiczne, które regulują i utrzymują oczyszczalnię w odpowiednim stanie. Są to specjalne, nieszkodliwe bakterie i enzymy zapobiegające pojawieniu się nieprzyjemnych zapachów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem oczyszczalni.

Sposób użycia:

Otwieranie butelki: nacisnąć gładkie boki korka i przekręcić.
Zamknięcie butelki: zakręcić aż do usłyszenia „kliknięcia“
Rozprowadzić środek odkamieniający na ściankach muszli klozetowej. Pozostawić na noc. Resztki usunąć szczotką i spuścić wodę.
ZALECENIA: nie mieszać nigdy środka do odkamieniania z innymi produktami (detergenty itp.), nawet z innym środkiem do odkamieniania.

Opakowanie: Butelka plastikowa 750 ml + korek zabezpieczający

UWAGA: Chronić przed dziećmi. Nie nadaje się do spożycia. Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego.

ECOGENE – FLAGOWA MARKA GRUPY AB7, ŁĄCZĄCA W SOBIE WIEDZĘ I WYDAJNOŚĆ

Produkty dla gospodarstw domowych, środki myjące i odkażające, udrażniacze rur, środki do czyszczenia elewacji, środki do pielęgnacji basenów… Marka ECOGENE oferuje szeroki wybór produktów do utrzymania czystości wewnątrz i na zewnątrz domu. I to naprawdę jest wpisane w DNA tej marki, ponieważ ECO oznacza „dom” w starożytnej grece.
W 2023 roku ECOGENE zyskało nowy wygląd: nowe logo, nową identyfikację wizualną, nowe butelki wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, nowe zapachy dla przyjemniejszego użytkowania… bez kompromisów w zakresie skuteczności.

Asortyment oznaczony logiem ECOGENE PRO jest skierowany do klientów poszukujących najwyższej skuteczności w rozwiązywaniu konkretnych problemów. Wysoce skoncentrowane formuły, oparte na silnych składnikach aktywnych, gwarantują wspaniałe rezultaty w rekordowym czasie. ECOGENE PRO to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, ale również dla osób prywatnych.

AB7 – FRANCUSKA GRUPA DĄŻĄCA DO DOSKONAŁOŚCI PRZEMYSŁOWEJ

Grupa AB7, założona przez René Chelle w 1971 roku, reprezentuje takie wartości jak innowacyjność, doświadczenie i jakość. Jako firma rodzinna, AB7 wkłada serce i duszę w każdy produkt, który wprowadza na rynek, wykazując się dbałością w całym procesie rozwoju: od badań po produkcję, aż do umieszczenia na półkach sklepowych.