(nr art. BIO7-234146)

(nr art. BIO7-234146)

BIO7 KOMPOST to preparat pochodzenia naturalnego przeznaczony do przyspieszenia kompostowania odpadów biodegradowalnych:

  • Niweluje nieprzyjemne zapachy,
  • Zmniejsza objętość pryzmy,
  • Zawiera wyselekcjonowane mikroorganizmy i enzymy, które po kilku miesiącach tworzą z odpadów dojrzały kompost. Może on wtedy stanowić doskonały naturalny nawóz dla roślin w ogrodzie.

Dozowanie: Równomiernie rozłożyć odpady biodegradowalne na wysokość ok. 10cm. Posypać biologicznym aktywatorem BIO7 KOMPOST (ok. 100g na 1m2 kompostu). Wymieszać, a w razie potrzeby skopić wodą. Powtórzyć czynność dla każdej 10cm warstwy kompostu. W celu zachowania wilgotności pryzmy, należy skrapiać ją wodą przy suchej pogodzie. Mieszać kompost mniej więcej co 2 tygodnie, przykrywając go w przypadku ulewnego deszczu.

Uwaga: Nie wdychać pyłu. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu w temperaturze od 10 do 35 °C. Po użyciu umyć ręce wodą z mydłem. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI!

Masa netto: 1kg 

BIO7 – OPATENTOWANA TECHNOLOGIA DLA PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW
Marka BIO7 to specjalistyczna, wąska linia biopreparatów dedykowanych do biologicznych oczyszczalni ścieków z napowietrzaniem oraz osadników gnilnych i szamb. Produkty BIO7 zawierają aktywne składniki biologiczne w celu utrzymania równowagi i zapewnienia płynnego cyklu eliminacji odpadów, przy jednoczesnej ochronie środowiska.

Zawierają one:

  • Enzymy: niezbędne do rozkładania odpadów domowych, w szczególności tłuszczu z gotowania,
  • Bakterie i drożdże (mikroorganizmy): pomagają w produkcji enzymów,
  • Składniki odżywcze: stymulują wzrost mikroorganizmów.

Regularne stosowanie preparatów BIO7 umożliwia odpowiednio długą oraz bezproblemową eksploatację wszystkich typów przydomowych oczyszczalni ścieków.