(nr art. BIO7-234179)

(nr art. BIO7-234179)

Preparat BIO7 DESZCZÓWKA został stworzony specjalnie do stosowania w naziemnych i podziemnych zbiornikach gromadzących wodę deszczową. Zawiera składniki pochodzenia naturalnego, w tym mikroorganizmy saprofityczne, które rozkładają materię organiczną. Ich aktywność uniemożliwia rozwój glonów, mikroorganizmów patogennych i owadów w magazynowanej wodzie deszczowej. Dzięki preparatowi zachodzi sedymentacja i klarowanie wody.
BIO7 DESZCZÓWKA nie jest preparatem biobójczym – zawiera tylko naturalne składniki.

Dozowanie: Min. 15g na 300 l wody, raz na miesiąc.
Uwaga: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu w temperaturze od 10 do 35° C. Po użyciu umyć ręce wodą z mydłem. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI!
Masa netto: 500g

BIO7 – OPATENTOWANA TECHNOLOGIA DLA PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW
Marka BIO7 to specjalistyczna, wąska linia biopreparatów dedykowanych do biologicznych oczyszczalni ścieków z napowietrzaniem oraz osadników gnilnych i szamb. Produkty BIO7 zawierają aktywne składniki biologiczne w celu utrzymania równowagi i zapewnienia płynnego cyklu eliminacji odpadów, przy jednoczesnej ochronie środowiska.

Zawierają one:

  • Enzymy: niezbędne do rozkładania odpadów domowych, w szczególności tłuszczu z gotowania,
  • Bakterie i drożdże (mikroorganizmy): pomagają w produkcji enzymów,
  • Składniki odżywcze: stymulują wzrost mikroorganizmów.

Regularne stosowanie preparatów BIO7 umożliwia odpowiednio długą oraz bezproblemową eksploatację wszystkich typów przydomowych oczyszczalni ścieków.