(nr art. BIO7-137695)

(nr art. BIO7-137695)

BIO 7 ŻEL WC 2w1 ECOGENE to żel o podwójnym działaniu, który czyści i usuwa kamień z muszli klozetowej oraz jednocześnie wspomaga działanie oczyszczalni ścieków. Wysokie stężenie składników aktywnych pozwala skutecznie usunąć uporczywe osady z kamienia, pleśń i osady z moczu, nadając przyjemny zapach.

Dzięki odpowiednio skierowanej końcówce można do łatwo rozprowadzać pod obrzeżem i w niedostępnych miejscach muszli.

Zawiera również skoncentrowane czynniki biologiczne, które regulują i utrzymują oczyszczalnię w odpowiednim stanie. Są to specjalne, nieszkodliwe bakterie i enzymy zapobiegające pojawieniu się nieprzyjemnych zapachów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem oczyszczalni .

Sposób użycia:
Otwieranie butelki: nacisnąć gładkie boki korka i przekręcić.
Zamknięcie butelki: zakręcić aż do usłyszenia „kliknięcia“
Rozprowadzić środek odkamieniający na ściankach muszli klozetowej. Pozostawić na noc. Resztki usunąć szczotką i spuścić wodę.

ZALECENIA: nie mieszać nigdy środka do odkamieniania z innymi produktami (detergenty itp.), nawet z innym środkiem do odkamieniania.

Opakowanie: Butelka plastikowa 750 ml + korek zabezpieczający

UWAGA: Chronić przed dziećmi. Nie nadaje się do spożycia. Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego.